Tag : избодени

Хроника

По крвавиот настан во Гостивар, сопружниците во стабилна состојба: Жената имала повеќе од 20 убодни рани

Слободен печат
Сопружниците С.Р. (54) и Б.Р (60) кои утрово беа пренесени со повреди на скопските клиники, се во стабилна здравствена состојба. Според директорот на клиниката за...