Tag : хронија

Хроника

Почина возач на комбито кое го блокираше патот Делчево – М.Каменица

Слободен печат
 Почина возачот на возилото комби кое застранило од регионалниот пат Делчево – М.Каменица и притоа предизвикало застој на сообраќајот. Од Итната медицинска помош информираат дека...