20.8 C
Скопје

Tag : хороскопот

Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Тие постојано се муртат и се сфаќаат лично: Ова се 4-те најголеми намќори во хороскопот! Дали сте меѓу нив?

Слободен печат
Тие постојано и за сè се муртат, а за себе сметаат дека се посебни. Тие не ја разбираат шегата и можат да се налутат поради...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Сѐ уште сте сами? Хороскопот може да ви открие зошто!

Слободен печат
Некои личности уживаат кога се во љубовна врска, а други пак уживаат кога се сами. Но, постојат и такви кои сакаат да се впуштат во...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Освојуваат со само еден поглед – Ова се најзаводливите знаци во хороскопот!

Слободен печат
Тие имаат безобразен поглед со кој успеваат да ги освојат сите нивни пленови. Не постојат луѓе што можат да одолеат на нивниот сладок и невин...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Трите најголеми нарциси во хороскопот: Личности кои не се во состојба да сакаат никого повеќе од себеси

Слободен печат
Убаво е да се сакате самите себеси, но некои знаци претеруваат во тоа. Три хороскопски знаци се издвојуваат како најголеми нарциси. Тие обично не се...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Лесно влегуваат во долгови и не знаат за доста: Овие 5 хороскопски знаци се најголемите трошаџии

Слободен печат
Според астрологијата, овие пет хороскопски знаци најмногу трошат пари и на крајот од месецот имаат само финансиски проблеми. Тие се тотални аматери во ракување со...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Каков лажго сте вие? Хороскопот открива како лаже секој хороскопски знак!

Слободен печат
Според доминантните особини на вашиот хороскопски знак, може да се заклучи и на кој начин лажете, колку тешко ви паѓа тоа или колку лесно посегнувате...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Хороскопот открива – Еве како изгледа СРОДНАТА ДУША на секој хороскопски знак

Слободен печат
Олеснете си ја потрагата со помош на астрологијата...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Хороскоп за 17 април – Овните ги очекуваат убави вести во љубовта, Стрелците ќе имаат проблеми на работа

Слободен печат
Овен Можете да се надевате на убави вести кога станува збор за работата. Ќе почувствувате големо олеснување. Во љубовта многу сте и посветени на саканата...
Еспресо Хороскоп

Ве интересира какви љубовници сте? Хороскопот ќе ви го даде одговорот!

Слободен печат
Нашите хороскопски знаци играат многу важна улога во тоа какви љубовници сме. Додека едни уживаат во шегувањето со својот партнер, други пак приредуваат романтични вечери....
Еспресо Хороскоп

Хороскоп за 04 ноември, понеделник – Близнаците може да претрпат финансиски штети, на Стрелците ќе им се појават непредвидени трошоци

Слободен печат
Овен Функционирате под голем притисок денес. Пред вас е ден во кој нема се да оди според планираното. Во љубовта партнерот ќе ве навреди на...