4 C
Скопје

Tag : horoskop

Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Викенд хороскоп: Ѕвездите предвидуваат љубов, страст, авантура…

Слободен печат
ОВЕН Ви претстои успешен и среќен викенд. Сè оди според планот и задоволни сте со тоа како се одвиваат нештата. На финансиски план, потребно е...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Хороскоп за 28 јули: Неочекуван телефонски повик ќе ве израдува на крајот од денот

Слободен печат
Овен На професионален план ќе работите без напор и нема да се измачувате со премногу прашања. Имате добра перспектива, позитивен став. На емотивно поле, ќе...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Хороскоп за 16 јули: Изборите кои ги правите денес ќе бидат поважни од кога било

Слободен печат
Овен Нема излез, сериозно мора да направите чекор назад и да размислите за работите. Полни сте со идеи, но оставете го тоа за друг ден....
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Дневен хороскоп за 19 јуни: Не се опкружувајте со луѓе што пренесуваат негативна енергија

Слободен печат
Овен Ќе бидете преокупирани со обврски, но не дозволувајте да се заглавите само со нив. Најдете време за себе, да се релаксирате и да се...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Дневен хороскоп за 11 јуни: Послушајте го вашиот внатрешен глас

Слободен печат
Овен Вашата положба би можела да биде и подобра, но вие не го знаете вистинскиот начин. Досега требаше да ги завршите подготовките за некоја нова...
Магазин Хороскоп

Дневен хороскоп за 13 мај: Некои ваши колеги ќе се покажат како вистински лицемери или снобови

Слободен печат
Овен Ќе бидете возбудени за некои нови опции и можности кои ви се нудат. Надежта ќе порасне. Добра идеја е да почнете да се ослободувате...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Дневен хороскоп за 1 мај: Не се обидувајте сите товари да ги ставите на ваш грб, ослободете се!

Слободен печат
Овен На професионален план ќе работите без напор и нема да се измачувате со премногу прашања. Имате добра перспектива, позитивен став. На емотивно поле, ќе...