Tag : гелев

Еспресо Шоу биз

Брејк стана татко по третпат – Овој пат на девојче!

Слободен печат
Се роди Деа, третото дете на познатиот пејач и бизнисмен Дарко Гелев – Брејк, кој е во брак со поранешната Мис на Македонија Драгана Клопчевска....