Tag : феликс

Спорт Фудбал

Барса, Атлетико или Реал: Кој има најдобар тим за 2019/20? (ФОТО)

Слободен печат
Веќе објавивме како изгледа распоредот на натпреварите за следната натпреварувачка сезона 2019/20 во најсилната шпанска лига. Барса ќе ја брани титулата, а дефинитивно очекува потешка...