1 C
Скопје

Tag : ескперти

Живот Магазин Магазин слајдер

Девојки, дознајте како да препознаете дали вреди партнерот!

Васко Спасоски
Колку пати сте слушнале забелешка од некоја постара и поискусна жена: „Пушти, тој не вреди“? Дури и ако многу сакате некој маж и можеби сте...
Здравје Магазин

Мора да внимаваме: Оваа храна содржи канцерогени материи!

Васко Спасоски
Сте знаеле ли дека доколку јадете четири парчиња сланина или еден хот дог сендвич секој ден, си ги зголемувате шансите за рак на дебелото црево...