7.1 C
Скопје

Tag : Дуња Иванова

Останатo Спорт

Интервју Дуња Иванова: Спортот ми ја надополнува енергијата, ВК Енерџи со мали чекори кон големи промени!

Дуња Иванова која е претставник на велосипедскиот клуб Енерџи од Скопје е државниот шампион со освоени три први места на Државното друмско-ридски, Државното друмско-хронометар и...
Вести Култура

Електроакустичен концерт на пијанистката Дуња Иванова (ВИДЕО)

Слободен печат
-Сите оние кои имаат контакт со јавната сцена знаат колку овие 3-4 месеци за нас беа едно големо искушение, изјави за „Утрински брифинг“ на „Слободна...