8 C
Скопје

Tag : држеше

Магазин Магазин слајдер Сцена

Поранешната сопруга тврди дека славниот милионер ја тепал: Ми држеше пиштол во главата, ме удираше со тупаници

Слободен печат
Само неколку дена откако е хоспитализиран поради аневризма на мозокот, музичарот Др. Дре е обвинет од неговата сега веќе поранешна сопруга Никол Јанг за насилство...
Забава Магазин Магазин слајдер

Фотографија од 93-годишна баба стана хит поради натписот кој таа го држеше на прозорецот (ФОТО)

Слободен печат
93-годишна баба станала хит на интернет поради натписот кој го држеше на прозорецот од својот дом во Пенсилванија. Оливиа Веронеси од градот Семиноле е фотографирана...
Магазин Филм и ТВ

ГО ДРЖЕШЕ „СВЕТОТ НА ДЛАНКА“ – Почина Слободан Миќиќ

Слободен печат
Најпознатиот српски патник Слободан Миќиќ почина на 76 години по долго боледување. Миќиќ беше најпознат по бескрајно интересните патописи „Светот на дланка“ кои ги изработуваше...