• Драшко Станивуковиќ

Љубовен триаголник: Градоначалникот на Бања Лука е во врска со пејачката Тања Савиќ

Градоначалникот на Бања Лука, Драшко Станивуковиќ, наводно имал афера со популарната српска пејачка Тања Савиќ. Како што пишува „Нова.рс“, таа вест ја налутила неговата девојка, која престанала да го „следи“ на Инстаграм.   View this post on Instagram   A post shared by Драшко Станивуковић (@draskostanivukovic) Станивуковиќ, пак, сè уште ја следи Тања Савиќ, а …

Љубовен триаголник: Градоначалникот на Бања Лука е во врска со пејачката Тања Савиќ Read More »