ФОТО: Актерот Том Фелтон колабираше на голф натпревар меѓу славни личности

Ѕвездата од филмот „Хари Потер“, Том Фелтон колабираше за време на голф натпревар на кој се натпреваруваа славни личности меѓусебно. Овој „медицински инцидент“ му се случи на актерот само неколку денови по неговиот 34-ти роденден, но иако набргу се освестил бил одвезен од теренот и пренесен во локална болница на лекување. „На денешниот натпревар помеѓу …

ФОТО: Актерот Том Фелтон колабираше на голф натпревар меѓу славни личности Read More »