4 C
Скопје

Tag : џенифер гејтс

Магазин Магазин слајдер Технологија

Ќерката на Бил Гејтс прими вакцина против коронавирусот: За жал, вакцината не ми го вгради генијалниот ум на татко ми

Слободен печат
Џенифер Гејтс, 24-годишната ќерка на Бил Гејтс се пофали на социјалните мрежи дека ја примила првата доза од вакцината против ковид-19 и се пошегува констатирајќи...