12.8 C
Скопје

Tag : џејмс корден

Магазин Магазин слајдер Сцена

ВИДЕО | Петиција против шоуто: Џејмс Корден критикуван дека е расист кон Азијците

Слободен печат
Британскиот водител е под голем притисок да откаже еден сегмент од неговото шоу „Доцна навечер“, наречен со необично име „Spill Your Guts“ или во буквален...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ВИДЕО | Принцот Хари искрено во шоуто на Џејмс Корден: „Го направив она што секој сопруг и татко би го направил – морав да го одведам семејството оттаму“

Слободен печат
Додека сите се прашуваа и поставува свои причини зошто Принцот Хари заедно со неговото семејство се одлучи да започне нов живот надвор од кралството сега...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Принцот Хари се возeше во двокатен отворен автобус низ Лос Анџелес

Слободен Печат
Принцот Хари навистина го одржа својот збор кога соопшти дека се повлекува од британското кралското семејство и должности. Принцот Хари заедно со сопругата Меган Маркл...
Забава Магазин

Таа е една од најопасните личности на интернет!

Слободен Печат
Според податоците од компанијата McAfee, која се занимава со безбедност на интернетот, Мејси Вилијамс е помеѓу имињата  чие пребарување може да ве доведе во ризик...