Tag : четврток

Магазин Магазин слајдер Филм и ТВ

Филмски карантин за овој четврток: 10-те најдобри улоги на фантастичната Мерил Стрип (ВИДЕО)

Слободен печат
Многумина ја сметаат за најдобрата актерка на нашето време, а многумина велат и дека е најдобрата актерка на сите времиња, иако Мерил Стрип е многу...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Хороскоп за 9 април – Погледнете што ве очекува овој четврток…

Слободен печат
Овен Го покажувате својот максимум на работа. Вашата кариера и денес ќе стагнира но не се грижете следат подобри денови во блиска иднина. Секоја деловна...
Забава Магазин

Хороскоп за 20 февруари – Прочитајте што ве очекува овој четврток!

Слободен печат
Овен Пред вас е можност заедно со своите соработници да остварите успех на полето за работа. Во љубовта ќе се појави некое ново лице во...
Вести Македонија

Сончево и топло до среда, од четврток нови врнежи

МИА Агенција
Сончево и топло време со пораст на дневната температура ќе преовладува уште два дена, а од среда се очекува зголемување на облачноста. Под влијание на...
Еспресо Хороскоп

Хороскоп за 28 ноември четврток, Овните ги очекува подобрување на финансиите, Близнаците ќе бидат во љубовна хармонија

Слободен печат
Овен Подобрувањето на полето за финансии е пред вас. Можете да очекувате добар ден во кој ќе решите доста проблеми. Во љубовта гаите чувства кон...
Еспресо Хороскоп

Хороскоп за 21 ноември четврток – Овните ќе добијат долгоочекуван повик, Раковите ќе доживеат големи проблеми

Слободен печат
Овен Ако сакате да започнете некоја работа со Шкорпија, Риба или Јарец, бидете упорни и не дозволувајте било кој да ве предомисли, особено не некој...
Еспресо Хороскоп

Хороскоп за 14 ноември: Лавови, не донесувајте избрзани одлуки, Овни, внимавајте со парите

Слободен печат
ОВЕН Сензуалност ќе биде она што ќе ви го одбележи денов. Треба да бидете внимателни со парите и да избегнувате какви било трансакции. Ќе се...
Еспресо Хороскоп

Хороскоп за 17 октомври, четврток

Слободен печат
Овен Ќе ги претставите своите идеи на вистинскиот начин и ќе добиете одобрение од надредените. Во љубовта ќе влезете во флерт со некоја интересна личност....
Еспресо Хороскоп

Дневен хороскоп 03.10.2019, четврток

Слободен печат
Овен Во ваш интерес е да не зборувате премногу за работите кои не ги познавате доволно. Ќе ви прилега некој вид на неформална забава. Можни...