• black widow

Скарлет Јохансон работи на „строго таен“ проект на „Marvel“

Скарлет Јохансон, која во Марвеловиот кинематски универзум е позната како Black Widow, работи на нов „строго таен“ проект на „Marvel“ кој воопшто не го вклучува нејзиниот претходен лик, Наташа Романов. Оваа информација ја потврди претседателот на „Marvel Studios“, Кевин Фиџ, за време на гала вечерта на American Cinematheque, потенцирајќи дека следниот проект на студиото и …

Скарлет Јохансон работи на „строго таен“ проект на „Marvel“ Read More »