Tag : бизертин

Спорт Фудбал

Фудбалер удри дете кое ги собираше топките! (ВИДЕО)

Слободен печат
Играчот на тунискиот фудбалски клуб Бизертин, Мохамед Јекен го удри детето кое ги собираше топките во текот на натпреварот и поради тоа доби црвен картон...