битанг Archives - Слободен печат

Tag : битанг

Спорт Фудбал

Покрај сите проблеми, како ќе изгледа ФК Вардар во новата сезона?

Слободен печат
Во новата сезона која започнува на средина на идниот месец, Вардар ќе влезе без нови имиња освен оние кои се вратени од позајмици, или прекомандувани...
Спорт Фудбал

„Комити“ им дадоа поддршка на фудбалерите на Вардар (ВИДЕО)

Слободен печат
Верните „Комити“ им дадоа поддршка на играчите предводени од тренерот Александар Васоски кои официјално ги започнаа летните подготовки. Претходно објавивме дека фудбалерите се соочуваат со...