Tag : аристотел оназис

Жена Магазин

Трауматичниот брак на Џеки Кенеди со Оназис: Ја наместил да ја фотографираат гола! (ВИДЕО)

Слободен печат
Една од омилените први дами на Америка, Џеки Кенеди, по смртта на нејзиниот маж Џон Ф. Кенеди, утеха нашла во стариот и пребогат грчки бизнисмен...