• антонио милошоски

ФОТО | Милошоски: Реџепи е во Бугарија

Пратеникот на ВМРО-ДПМНЕ, Антонио Милошоски на својот фејсбук профил објави фотографија според која, како што тврди, се гледа дека пратеникот на БЕСА, Кастриот Реџепи се наоѓа во Бугарија, бидејќи од таму е најавен на социјалната мрежа Фејсбук. – Заев има пари и фирми и имот во Бугарија. Кастриот Реџепи е логиран на Фејсбук во Бугарија. Дали …

ФОТО | Милошоски: Реџепи е во Бугарија Read More »