дома Тагови анкета ИРИ

Таг: анкета ИРИ

Актуелно

Фанови на Челси претепани во Солун

Двајца навивачи на Челси се повредени во Солун по напад на приврзаниците на ПАОК пред натпреварот на двата тима во Лигата на Европа. Двајца англиски...