агресивни Archives - Слободен печат

Tag : агресивни

Хроника

Кучиња скитници каснале двајца скопјани

Слободен печат
Во текот на вчерашниот ден двајца скопјани пријавиле дека биле каснати од кучиња скитиници во главниот град. Вчераутро во Полициската станица Кисела Вода, М.М. (44)...
Вести Ви Препорачуваме Македонија

Адолесцентите стануваат сѐ поагресивни

МИА Агенција
Од мало и мирно детенце, одеднаш родителите гледаат пред себе млад бунтовен човек со кога тешко можат да се справат. Бунтовноста во пубертетот се смета...
Хроника

Кучињата скитници повторно напаѓаат во Скопје

Во текот на вчерашниот ден во Полициските станици Центар и Аеродром од страна на двајца скопјани била поднесена пријава за каснување од куче скитник. Во...