33.8 C
Скопје

Tag : 66 години

Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО | Мајката на Кејт Мидлтон на 66 години изгледа неверојатно: На нејзиниот изглед и фигура би ѝ позавиделе и многу помлади!

Слободен печат
Сега е јасно на кого можат да му се заблагодарат за изгледот војвотката од Кембриџ и нејзината сестра Пипа… Керол Мидлтон (66), мајката на Кејт и...
Магазин Магазин слајдер Филм и ТВ

Од интернат до самиот врв на Холивуд: Џеки Чен наполни 66 години!

Слободен печат
Речиси и да не  постои генерација која не се сеќава на легендарните филмови во кои актерот, режисер и продуцент од Хонг Конг, Џеки Чен, ги...