Tag : 36 години

Вести Слајдер Хроника

Приведен 36-годишен скопјанец баран со потерница

Слободен печат
Полицајци од Секторот за меѓународна соработка, отсек за потрага денеска го привеле 36 годишниот Д.Б од Скопје. Тој бил баран со потерница од основниот суд...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Мистерија стара 36 години: Пејачката со децении крие дека има ќерка?

Слободен печат
На нејзините фанови им е познато дека познатата поп ѕвезда го загубила детето во далечната 1984 година, но нејзиниот поранешен сопруг тврди дека тоа не...