25.8 C
Скопје

Tag : запaли

Хроника

Се запaли плинска боца во куќа во Кавадарци

МИА Агенција
Се запaли плинска боца во куќа во Кавадарци, од противпожарната единица велат дека за среќа, нема повредени, причинета е само материјална штета. Александар Чадамов, командир...