Таа го има најдобриот ЗАДНИК во светот, еве ДОКАЗ! (ВИДЕО) – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

Таа го има најдобриот ЗАДНИК во светот, еве ДОКАЗ! (ВИДЕО)

Погледнете ја Мис бум бум, жената со најубав задник во светот.

Инстаграм манекенката со два милиони следбеници е новата „Мис бум бум“!

Оваа бразилка победи на изборот за најдобар задник во светот кој се одржа во Мексико Сити.

Сузи Кортез има 29 години, и таа ја победи конкуренцијата од целиот свет, а на Инстаграм се заблагодари на медиумите кои го „следеа секој нејзин чекор“ додека по гаќички шеташе по Мексико Сити подготвувајќи се за натпреварот.

Погледнете го настапот, кој оваа година помина без скандали, за разлика од претходните години кога натпреварувачките на сцената се тепаа и обвинуваа дека некој вградувал импланти.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close