20.8 C
Скопје

Tag : доказ

Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО | Енди Мекдауел ја покажа седата коса: Нејзиниот фустан е доказ дека таа не им обрнува внимание на годините

Слободен печат
Стилот не знае за годините… Она што на жените може да им изгледа за „забрането“ да носат нешто на себе на некоја возраст, всушност е...
Вести Македонија

ВИДЕО| Менкиноски: Русковска не ја кажува вистината

Горан Наумовски
Јавната обвинителка за организиран криминал Вилма Русковска не ја кажува вистината кога вели дека фамозната белешка која протече од Агенцијата за национална безбедност (АНБ) не...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Можна нова разврска: Дали полициските снимки се доказ дека бившата жена на Џони Деп лажела?

Слободен печат
Во мачната бракоразводна парница на Амбер Херд и Џони Деп прикажани се снимки кои можно е славниот актер да го ослободат од обвинувања. Џони Деп...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО | Расплаканиот принц Чарлс: Доказ дека за смртта на родителите никогаш не можете да бидете подготвени

Слободен печат
Целата јавност во светот со големо внимание ги следи случувањата кои му претходат на погребот на принцот Филип… Вчера принцот Чарлс (72) за првпат е...
Вести Свет

Републиканците под притисок: Советник има докази против Трамп?

Слободен Печат
Републиканците во американскиот Сенат се под се поголем притисок од демократите да дадат дозвола за изведување на сведок и поднесување на нови докази на судењето...
Еспресо Шоу биз

Телохранителот на Тупак се врати од мртвите и даде докази дека раперот е жив! (ВИДЕО)

Слободен Печат
Мајкл Најс, некогашниот телохранител на прочуениот рапер Тупак Шакур, наводно се вратил од мртвите, желен не само да објасни како ја лажирал својата смрт, туку...
Еспресо Шоу биз

Шерон Стоун на насловната на „Harper’s Bazaar“: Доказ дека годините се само бројка (ФОТО)

Слободен печат
Заносната Шерон Стоун е жив доказ дека годините се само бројка. На 61 година таа се уште плени со убавина и сексипил, а многу млади...
Еспресо Шоу биз

Таа го има најдобриот ЗАДНИК во светот, еве ДОКАЗ! (ВИДЕО)

Слободен печат
Инстаграм манекенката со два милиони следбеници е новата „Мис бум бум“! Оваа бразилка победи на изборот за најдобар задник во светот кој се одржа во...
Вести Македонија

Булц: Формирањето на транспортната заедница за Западен Балкан доказ дека државите од регионот може да соработуваат

МИА Агенција
Формирањето на транспортната заедница на земјите од Западен Балкан е доказ дека државите од регионот можат да соработуваат. Тие преку канцеларијата во Белград ќе имаат...
Ви Препорачуваме Еспресо Шоу биз

Честитката на Вилијам и Кејт упатена до Меган Маркл ги разбесни фановите (ФОТО)

Слободен печат
Британските медиуми веќе со месеци зборуваат за лошите односи меѓу Кејт Мидлтон и Меган Mаркл, а многумина сметаат дека ова е уште еден доказ дека...