Со благослов од жена му: Разуздан богаташ секојдневно спие со ЧЕТИРИ ЉУБОВНИЦИ! (ФОТО) – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

Со благослов од жена му: Разуздан богаташ секојдневно спие со ЧЕТИРИ ЉУБОВНИЦИ! (ФОТО)

Кендимен се придржува до дрес кодот „што помалку, тоа подобро“.

Траверс Бејнон, попознат како Кендимен, ја подигнува температурата со неговите објави на Инстаграм. Австралијанецот кој бил играч на рагби, се фали дека спие со четири љубовници дневно и за сè има благослов од сопругата.

„Кога имаш една девојка, тоа е еден тип на секс. А кога ги имаш четири дневно, тогаш имаш можност за различни комбинации. А ги смислувам на дневна база“, рекол.

Плејбојот организира „диви забави“, а гостите редовно ги довезува со хеликоптери.

Се придржува до дрес кодот „што помалку, тоа подобро“, а понекогаш таму се собираат и неколку стотини разголени манекенки.

Пред осум години се оженил со многу помладата Таешу, а во вилата освен нив двајца, живеат и неговите четири деца и неговата девојка Ниша.

„Немирен, е што можам јас тука. Слободно може да спие со четири љубовници дневно, го има мојот благослов“, вели неговата сопруга.

Кендимен е роден во 1972 година во Мелбурн и е наследник на тутунското царство „Фри чојс“.

View this post on Instagram

Trying to read the fucking paper

A post shared by Candy Shop Mansion (@candyshopmansion) on

View this post on Instagram

Saturday’s are for the girls

A post shared by Candy Shop Mansion (@candyshopmansion) on

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close