ПОПУЛАРНАТА СУЛТАНКА во Кан го „прошета“ совршениот задник на црвениот тепих (ФОТО)

Турската актерка Мерјем Узерли, која ја паметиме по улогата на султанката Хурем од серијата „Величенствениот“, во Кан се појави во неверојатно издание.

Кога Мерјем излегла на црвениот тепих, никој не можел да го оттргне погледот од нејзе и нејзиниот храбар избор на свечен фустан, кој повеќе откривал, отколку што покривал.

Минатата година на истиот настан во Кан се појави со несекојдневен фустан со висок шлиц и длабоко деколте. Таа сè повеќе воодушевува со смелите избори на облека, со оглед на тоа што само пред неколку години беше сосема повлечена поради непријатните настани од приватниот живот.

Прочитајте и какви вибер-стикери наскоро ќе бидат достапни за корисниците.

Прочитајте и...  Трикот на Клои Кардашијан за постигнување совршен задник! (ФОТО)

Прочитај повеќе

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат

Коронавирусот го откажа и доделувањето на Тони наградите

Слободен печат

Ава Карабатиќ продава разголени фотографии за 50 евра: „Се сликав како се валкам на креветот“

Слободен печат

Водителката на временска прогноза со интересна маска за заштита, но сите гледаат во бујното деколте! (ФОТО)

Слободен печат