ПЕЈАЧКАТА РЕДОВНА КАЈ БАЈАЧКИ: Поради црна магија ѝ се распаѓа бракот и не може да ослабне – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

ПЕЈАЧКАТА РЕДОВНА КАЈ БАЈАЧКИ: Поради црна магија ѝ се распаѓа бракот и не може да ослабне

Во текот на бременоста таа покачи многу телесна тежина, но и покрај сите напори, тешко ѝ оди слабеењето.

Пејачката Ана Николиќ е уверена дека низата несреќни настани во нејзиниот живот се последица на црна магија, па затоа посетува бајачки и ги слуша нивните совети.

Во текот на бременоста таа покачи многу телесна тежина, но и покрај сите напори, тешко ѝ оди слабеењето. Не ѝ оди ниту во бракот, па затоа решила да проба неконвенционални начини за справување со проблемите.

Пејачката никогаш не посетувала гатачи и видовити луѓе, но откако биле исцрпени сите други можни решенија, а без резултати кои таа ги посакувала. Наводно, бајачката ѝ рекла дека требала уште одамна да дојде, дека не може да ослабне поради проблеми со хормоните, но и дека има црна магија во домот и ќе мора почесто да ја посетува бајачката.

БОНУС ВИДЕО:

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close