6 C
Скопје

Пејачката објави нови фотки: Фановите се прашуваат дали е бремена? (ФОТО)

Популарната пејачка Бијонсе, по пауза од речиси еден месец, повторно е активна на Инстаграм.

Таа своите обожаватели ги израдува со нови фотографии во жолт елегантен фустан кој ја истакна нејзината совршена фигура, но и нејзините добро познати облини.

Покрај фустанот искомбинира и посилна шминка, црвено-портокалов кармин, дијамантски накит, едноставни сандали со висока потпетица, а косата ја собра во долга плетенка.

Фактот дека пејачката некое време не беше присутна на Инстаграм, како и објавата на нови фотографии на кои се гледа дека Бијонсе има некој килограм повеќе, ги поттикна нејзините фанови да се запрашаат дали таа повторно е бремена.

Прочитајте и...  ФОТО | Повеќе никој не се сомнева дали е син на Чарлс: Фотографија од 1957-та јасно покажува дека принцот Хари е копија на неговиот дедо Филип

Поврзани вести

ФОТО | Кое е новото момче на Цеца: Син на поранешен спортист и политичар, угостител и татко на малолетна ќерка

Слободен печат

Новогодишни бастунчиња

Слободен печат

ВИДЕО | Синот на познатиот политичар објави емотивно видео: Амди Бајрам плаче додека му пее Шериф Коњевиќ!

Слободен печат

ВИДЕО+ФОТО | 48 часа предходно сам на себе си ставал витамински инекции: Познатиот пејач почина од Ковид – 19!

Слободен печат

Ќерката на Трамп беснее на плажа во Мајами, Американците се бесни на неа: „Стави маска на лицето!“

Слободен Печат

Пуштена за сообраќај делницата Штип-Крупиште

Слободен печат

Остави Коментар