ОПАСНО ПО ЖИВОТ: Еве колку расте температурата во колите ако ги оставите на сонце само 10 минути (ВИДЕО) – Слободен печат
ЗабаваМагазинСлободна ТВ

ОПАСНО ПО ЖИВОТ: Еве колку расте температурата во колите ако ги оставите на сонце само 10 минути (ВИДЕО)

Дали знаете колку е опасно да влезете во автомобил кој подолго време бил паркиран на сонце?

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close