Нов имиџ на Маја Беровиќ: Фановите и порачаа дека никогаш подобро не изгледала (ФОТО) – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

Нов имиџ на Маја Беровиќ: Фановите и порачаа дека никогаш подобро не изгледала (ФОТО)

Атрактивната пејачка ги изненади своите обожаватели...

Познатата пејачка Маја Беровиќ повторно ја скрати косата и го претстави новиот имиџ. Пејачката честопати ги известува своите фанови кога се фарба, става екстензии, па така беше и овој пат.

– Што се прави? Ги прашала Маја своите фанови, сакајќи да се пофали со новата пократка коса.

 

View this post on Instagram

 

Pose👶🤩

A post shared by Maya Berovic (@mayaberovicofficial) on

Комплименти пристигнаа од сите страни, повеќето од фановите се согласуваат дека ова е нејзината најдобра фризура.

 

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close