8 C
Скопје

Tag : маја беровиќ

Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО: Карлеуша ја прозва Маја Беровиќ поради сличната гардероба!

Слободен Печат
Поп-ѕвездата Јелена Карлеуша ја нарече својата колешка Маја Беровиќ нејзина копија од „Алиекспрес“, поради идентичната комбинација облека што ја носеа и двете. Имено, Јелена ја...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Познатата српска пејачка замина во Турција на одмор, а погледнете каква „разгледница“ ни прати од таму! (ФОТО)

Васко Спасоски
Маја Беровиќ се наоѓа во Турција, каде ги полни батериите пред излегување на своето најново це-де. Атркативната пејачка ги израдува нејзините машки обожаватели со нова...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Пејачката Маја Беровиќ позира во жолто танга-боди: Фановите имаат што да видат! (ФОТО)

Васко Спасоски
Познатата српска пејачка Маја Беровиќ се соблече во долна облека и позираше во гардероберот и се разбира сподели фотографија со своите обожаватели на социјалните мрежи....
Магазин Магазин слајдер Сцена

Ќе се препотите: Познатата српска пејачка позира во бели гаќички кои оцртуваат се! (ФОТО)

Васко Спасоски
Една од најатрактивните српски пејачки во моментов е дефинитивно Маја Беровиќ, а тоа го докажува и покажува секојдневно на социјалните мрежи, но и каде и...
Еспресо Шоу биз

Нов спот или еротски филм! Пејачката Маја Беровиќ во танга и без градник (ВИДЕО)

Слободен печат
Една од најпопуларните пејачки во моментов е дефинитивно атрактивната Маја Беровиќ. Нејзините провокативни спотови имаат милионски прегледи, а ништо поразличен не е ниту нејзиниот најнов...
Еспресо Шоу биз

Атрактивната пејачка во танга на сцена! (ФОТО)

Слободен Печат
Популарната балканска пејачка, Маја Беровиќ, приреди изненадување за нејзините фанови кога објави повеќе провокативни фотографии на својот профил. Фотографиите на Маја ги покажуваат нејзините неверојатни...
Еспресо Шоу биз

Нов имиџ на Маја Беровиќ: Фановите и порачаа дека никогаш подобро не изгледала (ФОТО)

Слободен печат
Познатата пејачка Маја Беровиќ повторно ја скрати косата и го претстави новиот имиџ. Пејачката честопати ги известува своите фанови кога се фарба, става екстензии, па...
Еспресо Шоу биз

Маја Беровиќ направи хаос на Инстаграм: Ја покажа тетоважата на ИНТИМНОТО место

Слободен печат
Маја Беровиќ со фотографијата од одморот во Хрватска ги оставила фановите без здив. Познатата пејачка која наскоро би требало да го објави новиот осми студиски...
Еспресо Шоу биз

СЕКСИ МАЈА БЕРОВИЌ: Го покажа телото од милион долари и провокативната тетоважа! (ФОТО)

Слободен печат
Регионалната ѕвезда Маја Беровиќ важи за една од најзгодните пејачки од естрадата во регионот. За нејзиниот стил често се зборува, но досега не сме ја...
Еспресо Шоу биз

Пејачката СТРАВУВА за животот, ѝ се заканува ЕСТРАДНАТА МАФИЈА: „Решетањето на колата е само почеток“

Слободен печат
Маја Беровиќ се нашла на удар на естрадната мафија. Откако во куќата во белградската населба Лисичји поток непознат напаѓач ѝ фрлил експлозивна направа, пред неколку...