Марија од „Ај Кју“ не престанува да изненадува: Овојпат позира во проѕирен фустан без градник под него! (ФОТО)

Марија од групата „Ај Кју“ имаше највпечатлив стајлинг на 35-то издание на фестивалот „Макфест“. Таму ја видовме во смела комбинација која одлично и прилегаше.

И таман кога мислевме дека тоа беше пријатно изненадување од Марија, таа два дена по фестивалот на социјалните мрежи сподели уште една секси фотографија.

Имено, Марија на својот профил објави фотка на која позира во проѕирен фустан кој и го оцртува нејзините облини, а она што посебно „паѓа“ во очи е тоа што таа под него нема облечено градник.

Да, добро читате… Погледнете:

Фото: Инстаграм
Прочитајте и...  ВИЦ НА ДЕНОТ: Притисок

Поврзани вести

Погледнете го новиот спот на Аријана Гранде кој крена прашина околу изборите: Жената не е само за во кујна претседателе! (ВИДЕО)

Слободен Печат

Ноќ на чиста магија: Што им носи Сината Месечина на хороскопските знаци?

Слободен Печат

Откажана свадбата на Бруклин Бекам и Никола Пелц

Слободен Печат

Ова се можни последици од прекумерна консумација на солена храна!

Слободен Печат

Во зависност од преливот и салатата може да биде нездрава храна

Слободен печат

Одложено снимањето на „Џурасик парк“

Слободен печат

Остави Коментар