-1 C
Скопје

Манекенката Емили Ратајковски направи драстична промена: Карантинот влијаеше на одлуката! (ВИДЕО)

Очигледно дека карантинот влијаеше и врз манекенката Емили Ратајковски, па таа одлучи да направи драстична промена со нејзината коса.

Манекенката постојано е со кафена коса, но овој пат досадата го направи своето и таа реши да стане русокоса.

инстаграм

 

Емили сподели видео на својот инстаграм-профил кое доби многу позитивни коментари. „Конечно го направив!“, напиша Ратајковски алудирајки на тоа дека конечно собрала храброст за ваква голема промена.

инстаграм
Прочитајте и...  „Википедија“ бележи 20 години постоење: Бесплатна енциклопедија за цел свет

Поврзани вести

Дневен хороскоп за 16 јануари: Започнува период во кој треба да „поправите“ сè што било оштетено минатата година

Слободен печат

Љубов на прв поглед

Слободен печат

Вирален хит: Девојка го стави мобилниот телефон во микробранова печка и ја вклучи

Слободен Печат

ФОТО | Јелена Карлеуша ја обвини Кардашијан дека и го украла дизајнот: „Барем потпиши ме или прашај ме за соработка!“

Слободен печат

Кејт Мидлтон била „изненадена“ од подароците што го добила од Меган Маркл

Слободен Печат

Клучот од занданата во која починал Наполеон продаден за 92.000 евра

Слободен печат

Остави Коментар