КРИЕЛА ОД ЛЕПА БРЕНА: Неверство и драма во семејството Живојиновиќ – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

КРИЕЛА ОД ЛЕПА БРЕНА: Неверство и драма во семејството Живојиновиќ

Се чини дека во „рајот“ на семејството на Лепа Брена беше со рок на траење...

Семејството Живојиновиќ го тресе голем скандал – наводно Филип ја изневерувал Александра Пријовиќ со манекенка и тоа додека таа била бремена.

Пејачката поради детето го простила целото тоа и останала во брак, но лутината не ѝ се намалила. Таа наводно, целиот скандал го скрила и од Лепа Брена и од свекорот Боба Живојиновиќ, па дури и од своите најблиски, поради срамот.

Како што дознава Курир.рс, Филип неколку денови живеел кај манекенката, додека Александра била сама и бремена. Не требало многу време додека да ѝ дојде преку глава, но не сакала со никого да разговара, ниту со своите родители, ниту со членовите на семејството Живојиновиќ.

На крајот му се заканила дека нема да му дозволи на Филип да го види својот син доколку не се опамети, по што тој попуштил и се смириле. Но, според изворот на Курир.рс, таа уште го нема простено неверството, иако се преселила со сопругот во нова вила и заедно го дочекале раѓањето на синот Александар.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close