Кој хороскопски знак најмногу мастурбира, а кој глуми оргазми?

Според астрологијата, хороскопскиот знак може многу да открие за тоа какви сме во кревет и каков сексуален живот преферираме.

Според некои истражувања, за бројот на партнери најмногу лажат Девиците и Близнаците, додека Јарците и Овните се едни од најиздржливите во кревет.

Еве што велат овие резултати:

Јарецот – има најмногу самодоверба во кревет.

Девица – лаже за бројот на партнери.

Риби – сакаат отворени врски.

Вага – најмногу мастурбира.

Водолија – сака да користи лубриканти со ароми.

Лав – обожава секстање.

Овен – најиздржливи во кревет.

Скорпија – има најголема желба за врска.

Рак – често има секс.

Близнаци – се фали со лажен број партнери

Стрелец – секогаш користи заштита.

Прочитајте и...  Дневен хороскоп за 2 јуни: Ќе гледате на животот на поразличен начин и ќе ставите крај на проблем кој долго ве мачи

Бик – не му е тешко да одглуми оргазам.

Прочитај повеќе

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат

Коронавирусот го откажа и доделувањето на Тони наградите

Слободен печат

Ава Карабатиќ продава разголени фотографии за 50 евра: „Се сликав како се валкам на креветот“

Слободен печат