хороскопски знаци Archives - Слободен печат

Tag : хороскопски знаци

Забава Магазин

Овие хороскопски знаци никогаш нема да ви простат неверство

Слободен печат
Како реагираат хороскопските знаци ако ги изневерите? Еве кој простува, а кој не. Овен – Ако имате изневерено роден/а во знакот на Овен, ќе биде многу...
Забава Магазин

Дневен хороскоп за 10.02.2020 – На родените во знакот овен ќе им се случи голема љубов!

Слободен печат
ОВЕН Амбициозни сте кога е некој нов проект во прашање. Почнете да го работите без стра.  Преку пријател запознавате личност со која ќе ви се...
Забава Магазин

Најарогантни хороскопски знаци!

Слободен печат
Постојат хороскопски знаци на кои не им е грижа ни за било кого освен за себе, уверени се дека светот постои само поради нив, но...
Еспресо Хороскоп

Кои се најзлобните хороскопски знаци?

Слободен печат
Постојат луѓе кои прават секакви напори да водат праведен живот, строго почитувајќи ги Божјите заповеди и закони во Уставот. Но, има и такви чие злобно...
Еспресо Хороскоп

Хороскопски знаци кои важат за најголеми лажговци!

Слободен печат
Иако никој не ја зборува вистината во секој момент од животот, сепак на лицата родени во овие знаци лажењето им е дел од секојдневието. Погледнете...
Еспресо Хороскоп

Лицата родени во овие два хороскопски знаци никогаш не знаат да се релаксираат

Слободен печат
Тие секогаш се загрижени и на сите работи гледаат со голем песимизам. Лицата родени во хороскопските знаци Јарец и девица никогаш не се во целост...
Еспресо Хороскоп

Дневен хороскоп за 29 септември: Биковите ги очекуваат добри вести за пари

Слободен печат
Рибите треба да внимаваат на исхраната, Девиците се малку нервозни......
Еспресо Хороскоп

Дневен хороскоп за 28 септември: Ракови, прифатете го ТОЈ повик!

Слободен печат
Биковите сакаат тајни врски, Лавовите се малку „слепи“ за додворувањата кои им се случуваат...
Еспресо Хороскоп

Дневен хороскоп за 27 септември: Биковите внимателно да го планираат следниот чекор

Слободен печат
Прочитајте што ви носи денешниот ден во поглед на кариерата, љубовта и општата здравствена состојба...
Еспресо Хороскоп

Три хороскопски знаци ПОСТУДЕНИ ОД МРАЗ: Ќе ви го скршат срцето без око да им трепне

Слободен печат
Тие освен што се однесуваат површно со туѓите, тоа го прават дури и со своите емоции....