Ќе ви го крене притисокот: Карлеуша објави видео од нејзината хотелска соба (ВИДЕО) - Слободен печат

Ќе ви го крене притисокот: Карлеуша објави видео од нејзината хотелска соба (ВИДЕО)

Српската ѕвезда Јелена Карлеуша вечерва настапува во Дубровник, а по тој повод  таа го најави својот настап преку социјалните мрежи.

Ј.К. објави провокативно видео од нејзината хотелска соба во Дубровник, поточно нејзината тераса која е со фантастичен поглед.

На видеото Карлеуша позира во прежешка комбинација од која буквано „боли“ глава.

Погледнете:

 

View this post on Instagram

 

Tonight in Dubrovnik #labombonera

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Прочитај повеќе

Го срушила гинисовиот рекорд: Тинејџерка од Индија ја има најдолгата коса на светот! (ВИДЕО)

Слободен печат

Кетрин Зита Џонс ги украде сите погледи на црвениот тепих (ФОТО)

Слободен печат

Васил Гавранлиев: Евровизиската сцена е предизвик и сон на секој пејач

Слободен печат

Ја прашаа Камила Паркер дали ќе и недостасуваат Меган и Хари: Одговорот боли! (ВИДЕО)

Слободен печат

Конечно добри вести од Австралија: Расел Кроу го покажа имотот пред пожарите и по дождот (ФОТО)

Слободен печат

Хаос поради објавата на Џенифер Анистон утрото по SAG – Дали Бред Пит го соблече тоа? (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

14 + 9 =

Прочитај повеќе

Принцот Хари се збогуваше од кралското семејство и пристигна во Канада: Почнува нов живот со Меган и Арчи (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат

Се породи најпознатата плус сајз манекенка – Животот ни се промени! (ФОТО)

Слободен печат

По шпекулациите за развод Џулија Робертс со сопругот во јавноста: По подолго време заедно на настан (ФОТО)

Слободен печат

Тексас јакната со крзно е апсолутен хит (ФОТО)

Слободен печат

Домашна витаминска вода којa секој треба да ја консумира – Направете си ја веднаш!

Слободен печат

Хороскоп за 21 јануари – Биковите ќе имаат среќа во работата, лавовите можеби ќе ја запознаат сродната душа

Слободен печат