Како од бајките: Погледнете каков роденден им приреди Карлеуша на двете ќерки (ФОТО)

Јелена Карлеуша вчера во еден луксузен ресторан во Белград го прослави роденденот на своите ќерки Атина и Ники кои наполнија 11 и 10 години.

За српски „Телеграф“ Карлеуша открила кои биле желбите на нејзините миленички.

Јелена Карлеуша

  • Гордо можам да кажам дека моите ќерки се скромни девојки кои не сакаат ништо. Тоа се деца кои имаат се и навистина не сакаат ништо. Овој пат побараа само убава забава со многу нивни другари и се разбира мама направи се за да им ги исполни очекувањата. Се надевам дека ги исполнив – изјавила Карелуша.

Јелена Карлеуша

  • Од мама добија се ова, целата организација, а тато како вистински тато сетоа ова го овозможи –рекла Јелена, па открила дека на Атина и купила мејк-ап куфер полн со шминки кои премногу ја израдувале, додека пак Ника добила огромна вреќа со играчки кои таа ги сака.

 

Јелена во ресторанот се појавила во друштво на славеничkите. Трите не ја симнувале насмевката од лице, а во ресторанот се појавиле во стилот на најголемите ѕвезди.

Прочитај повеќе

Пуштена за сообраќај делницата Штип-Крупиште

Слободен печат

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат