ЈА САКААТ СВОЈАТА СЛОБОДА: Овие 3 хороскопски знаци сакаат врска, но и доволно простор - Слободен печат

ЈА САКААТ СВОЈАТА СЛОБОДА: Овие 3 хороскопски знаци сакаат врска, но и доволно простор

Дури и кога се во најсреќна врска, некои луѓе сакаат да имаат време за себе и тоа воопшто не значи дека не се вљубени во својот партнер.

Според астролозите, ваквите личности се раѓаат во следниве хороскопски знаци:

ОВЕН

Тие се независни уште од деца и најмногу си веруваат себе. Важат за лојални и верни партнери, но и покрај тоа им е потребно време во кое ќе размислуваат и реализираат планови поврзани само за нив.

БЛИЗНАЦИ

Тие се друштвени и иако сакаат да поминуваат време со вас, постојат и оние денови кога сакаат да бидат со своето друштво, без ваше присуство. Можеби тоа ве лути, но направете го и вие истото и ќе видите дека не е страшно.

ЈАРЕЦ

Јарците најмногу се плашат од самотија, но тоа не е причина кога сè друго е во ред, да посакаат да бидат малку сами со себе. Тоа им помага во рационализација на актуелните проблеми, кои не се поврзани само со врската, туку и со сите останати аспекти од животот.

Прочитај повеќе

Научно докажано: Доколку имате миленик вие сте добар човек!

Слободен печат

Како црногорската принцеза станала кралица на Италија: Љубовниот живот на Јелена Савојска

Слободен печат

Познатиот рапер Слаткар со шокантна изјава: Погледнете што НЕМА да прави кога ќе се роди неговиот наследник! (ВИДЕО)

Слободен печат

Годините ја стигнуваат Мадона – Турнејата прекината неколку пати, а третманите за закрепнување се екстремни (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат

Џесика Симпсон: Сфатив дека морам да го оставам алкохолот кога не можев да ги облечам децата!

Слободен печат

Врската или бракот ви се пред крај? 4 сигурни знаци дека нешто не е во ред!

Слободен печат

Остави Коментар

sixteen − fourteen =

Прочитај повеќе

Принцот Хари доживеал нервен слом во Канада?

Слободен печат

Ова е кутрето со најслатките очи на светот! (ФОТО)

Слободен печат

Денес е една од најбараните светски манекенки, а пред 10 години се мачела со алкохолот (ФОТО)

Слободен печат

Ова езеро е прогласено за најубаво во светот (ФОТО)

Слободен печат

Северина бега од гуските, фановите „умираат“ од смеење! (ВИДЕО)

Слободен печат

Славниот готвач ја оставил 30 години помладата љубовница, а таа сега му покажала што пропушта

Слободен печат