Инфлуенсерката која го „запали“ Јадранот: Погледнете ги нејзините провокативни фотографии од Хрватската ривиера!

Во Хрватска пристигна полската инфлуенсерка Вероника Белик која ја започна својата турнеја по Јадранот, а на друштвените мрежи постојано споделува фотографии.

Вероника својата турнеја ја започна во Сукошана. На Инстаграм сподели фотографии на кои позира на брод.

инстаграм

Една од омилените дестинации на оваа девојка бил Шибеник, од каде што таа објави провокативни фотографии.

„Сонував за ова четири месеци и конечно сонот ми се оствари. Патував 18 часа со автомобил, но вредеше. Хрватска е навистина посебна“, напишала Вероника.

инстаграм

Вероника дипломирала право, но набргу сфатила дека сака да има кариера како инфлуенсерка и манекенка и дека многу повеќе ѝ се исплати да се префрли на Инстаграм каде промовира здрав начин на живот.

Прочитајте и...  Децата во Кина не знаат што се табла и креда: Погледнете ја напредната технологија во училиштата! (ВИДЕО)

Неа ја следат околу 3 милиони луѓе, а нејзините провокативни фотографии од одморот на Јадран, погледнете ги ТУКА.

Прочитај повеќе

Убаво мириса и лечи: Сите го имате ова растение, а не знаете дека е ефикасно за алергии на домашна прашина

Слободен Печат

Дилема на многу родители: Дали зимава против грип треба да се вакцинираат и децата?

Слободен печат

Дневен хороскоп за 23 септември: Почнувате да го гледате животот од нова перспектива

Слободен печат

Виц на денот: Фрижидер

Слободен печат

Поранешното момче на Луна за нејзината свршувачка: Нема потреба да и честитам! (ФОТО)

Васко Спасоски

Децата во Кина не знаат што се табла и креда: Погледнете ја напредната технологија во училиштата! (ВИДЕО)

Слободен Печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Македонската естрада е побогата за уште една млада пејачка: Слушнете како пее Лара Иванова! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Убиецот на Џон Ленон јавно ѝ се извини на Јоко Оно: Го направив тоа поради славата!

Слободен Печат

Изгубил на изборите, а бил единствен кандидат: Најневообичаената трка за градоначалник во Италија!

Слободен Печат

Џастин Бибер е среќен човек: Погледнете како изгледа неговата сопруга во бикини! (ФОТО)

Васко Спасоски

Дара Бубамара „грми“ во бикини, па доби интересен коментар: „Ти си кралица, но на Фотошопот“ (ФОТО)

Васко Спасоски

Дваесет цитати на Лав Николаевич Толстој: Најголемиот романсиер на светската литература!

Слободен Печат