Хајди Клум ги покажа брадавиците на Инстаграм, фотката ги скара пријателите (ФОТО)

Хајди Клум со новопечениот сопруг ужива во Италија. А дека не заборава на своите фанови доказ се фотките и снимките кои ги објавува на социјалните мрежи.

Една фотка привлече особено внимание. Станува збор за селфи на кое манекенката позира замотана во пешкир кој се спуштил доволно за да се видат нејзините брадавици.

Фотката предизвика бурни реакции и расправа меѓу нејзините пријатели, едни беа воодушевени и ја пофалија, а други забележаа дека таа не се однесува соодветно за своите години.

Претходно, исто така од Италија, Хајди сподели и видео во кое таа е топлес и танцува на бродот.

Прочитајте и...  Необичен тренд од карантин: Инстаграм е полн со разголени инфлуенсерки, кои наместо фустани носат перници! (ФОТО)

Прочитај повеќе

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат

Коронавирусот го откажа и доделувањето на Тони наградите

Слободен печат

Ава Карабатиќ продава разголени фотографии за 50 евра: „Се сликав како се валкам на креветот“

Слободен печат

Водителката на временска прогноза со интересна маска за заштита, но сите гледаат во бујното деколте! (ФОТО)

Слободен печат

Шерон Стоун го покажа скриениот талент: Сликата која ја наслика ги воодушеви сите (ФОТО)

Слободен печат