Еве со какви девојки закрепнува Нејмар (ФОТО)

Ѕвездата на ПСЖ, Нејмар поради повреда ги пропушти последните шест натпревари на својот тим, а според фотографиите кои се појавија на социјалните мрежи се чини дека Бразилецот ќе пропушти уште толку натпревари. Причината е ноќниот живот, Нејмар е уловен со две преубави девојки како се забавува во Барселона.

Тој бил заедно со уште неколку пријатели, но погледите на гостите во ноќните клубови, покрај Нејмар ги мамеа и преубавите Ноа Саез и Паола Родригез.

https://www.instagram.com/p/B4m6KbOiHr4/?utm_source=ig_web_copy_link

View this post on Instagram

Come find me

A post shared by Noa Sáez (@noasaaez) on

View this post on Instagram

Hidden treasures✨

A post shared by Noa Sáez (@noasaaez) on

View this post on Instagram

Summer vibes

A post shared by Noa Sáez (@noasaaez) on

Бразилецот очајно се обидуваше во текот на летниот преоден рок да се врати во Барселона, но францускиот тим не сакаше да попушти по што тој и оваа сезона ќе настапува за ПСЖ.

Прочитајте и...  Металург со подготовки за домашните натпреварувања и Лига Европа

Прочитај повеќе

Интер го губи здивот, Верона во финишот му ја одзеде победата (ВИДЕО)

Слободен печат

Јунајтед е во страшна форма, ЛШ е реалност

Слободен печат

Бекам не е единствен газда на Интер Мајами, покрај него се синови на кубански агент на ЦИА, милијардер од Јапонија…

Слободен печат

Погба ужива во играта на Јунајтед, сака нов договор 

Слободен печат

Епското финале од Вимблдон помеѓу Ѓоковиќ и Федерер и најдобро во историјата

Слободен печат

Мегваер е преценет, можам да најдам тројца аматери кои ќе играат како него

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

На денешен ден се случи најневеројатниот момент во историјата на Светските првенства (ВИДЕО)

Слободен печат

Вардар ги промовираше Георгиевски и Талески

Слободен печат

Македонија нема да игра на ракометниот Мундијал, ракометарите не добија вајлд-карта

Слободен печат

Кај Федерер ги истакнуваат само квалитетите, а кај Новак само маните

Слободен печат

Барселона го потврди трансферот на Калатес

Слободен печат

Голем удар за шпанските екипи, стоп за обложувалниците

Слободен печат