„Еспресо.мк“ и Стефан Лазаров заедно во Белград: Погледнете го интервјуто со Нучи! (ВИДЕО)

Почнувајќи од денеска (недела) па во текот на наредните денови „Еспресо.мк“ во соработка со најпознатиот јутјубер во нашата земја Стефан Лазаров ви носи ексклузивни интервјуа направени во српската престолнина.

Ќе имате прилика да ги видите моментално најголемите јутјуб-имиња на Балканот, познати пејачи, пејачки, а исто така ќе имате прилика да погледнете и како размислуваат белграѓани и белграѓанки на одредени теми.

Денеска започнуваме со добро познатиот „Карпул караоке“, а гостин на Стефан му беше популарниот Нучи!

Погледнете:

Прочитајте и...  ВИДЕО: Стефан од „Некст тајм“ испеа песна на Лозано, а тој му напиша: Добро ти легнала!

Поврзани вести

ФОТО: Ова е ќерката на Горан Бреговиќ, која ја доби со танчерка од Сараево

Слободен печат

ФОТО| Попопуларна и од познатите: Таа е првата личност која успеа да собере 100 милиони следбеници на ТикТок

Слободен печат

Расправа меѓу историчарите: Ако Камала Харис е „втора дама“, дaли нејзиниот сопруг ќе биде „втор господин“?

Слободен печат

Гест за почит: Ед Ширан донираше 10.000 фунти за болницата која се грижеше за неговата покојна баба

Слободен печат

Марина Туцаковиќ поминува низ хемотерапија – Искрено, не се чувствувам подобро!

Слободен Печат

Колегите од „Амадеус бенд“ неутешни по смртта на Бојан: Немаше ниту еден здравствен проблем

Слободен печат

Остави Коментар