Дарко Лазиќ МОРА НА ПСИХИЈАТАР: Поради колкот има проблеми во СПАЛНАТА СОБА! - Слободен печат

Дарко Лазиќ МОРА НА ПСИХИЈАТАР: Поради колкот има проблеми во СПАЛНАТА СОБА!

По сообраќајната несреќа од која едвај излезе жив, Дарко Лазиќ се соочува со нови проблеми кои се закануваат да му го уништат бракот.

Тој ретко има секс со својата свршеница Марина, со која неодамна го добија синот Алексеј, бидејќи се плаши дека може да му пукне колкот, по сериозната повреда од сообраќајката.

Тој открива дека би побарал стручна помош, бидејќи ситуацијата веќе воопшто не ѝ се допаѓа на Марина. Дарко живее во константен страв од повторна повреда, а ситуацијата ја отежнува и неговата прекумерна тежина. Повредите не му дозволуваат ниту редовно да спортува, а се плаши и дека Марина може да го остави.

Пејачот смета дека мора да се советува со психијатар ако овој проблем продолжи.

Прочитајте и...  Бело минијатурно бикини и мускули по цело тело: Полудеа мажите, но и жените по оваа фотка на Џеј Ло! (ФОТО)

Прочитај повеќе

Северина се огласи откако го отстрани презимето Којиќ! (ФОТО)

Слободен печат

Шабан и Есма беа големи пријатели: Погледнете што напишал тој за неа кога таа почина (ФОТО)

Слободен печат

Пријателството помеѓу Опра и поранешниот кралски пар е во криза!

Слободен печат

Голи нозе, мини-фустан, впечатлива боја… Брижит Макрон во комбинација која малку жени би се осмелиле да ја носат (ФОТО)

Слободен печат

Поминаа 75 години од познатата битка за Иво Џима: За 36 дена загинаа 28.000 војници (ВИДЕО)

Слободен печат

Наставник на учениците им дал тест во чест на Коби Брајант

Слободен печат

Остави Коментар

пет × 4 =

Прочитај повеќе

„Насилна за мажи, совршена за девојка“: Заводливиот хит на Ненси Синатра кој и денеска е провокативен! (ВИДЕО)

Слободен печат

Џастин Бибер призна: Бев безобразен спрема Селена!

Слободен печат

Хотел наменет за љубителите на франшизата „Star wars“: Оваа година резервирајте си место за необично „патување“ во вселената! (ФОТО)

Слободен печат

Брена, Цеца и Драгана заедно: Вака порано се дружеле кралиците на турбо-фолкот (ВИДЕО)

Слободен печат

Беше пример за неверојатна убавина: Поради пластичните операции денес изгледа непрепознатливо! (ФОТО)

Слободен печат

Леташе во воздух и пееше: Наташа Беквалац во Белград направи концерт каков што не се памети! (ВИДЕО)

Слободен печат