Цеца блеска од среќа! Анастасија објави фотка која никој не ја видел! (ФОТО) - Слободен печат

Цеца блеска од среќа! Анастасија објави фотка која никој не ја видел! (ФОТО)

Вељко Ражнатовиќ и неговата трудница Богдана Родиќ во недела на 24 ноември ќе го кажат судбоносното да во Храмот Свети Сава, а како се доближува тој ден, сестрата на младженецот е се повеќе сентиментална.

Имено, Анастасија на својот профил на Инстаграм сподели фотографија од детството, кога таа и нејзиниот брат имале околу шест-седум години, седејќи во скутот на мајка им.

Анастасија и Вељко седат во скутот на мајка им Цеца, додека таа блеска од среќа. Со оглед на тоа дека младоженецот и како дете бил фраер, неговата еж-фризура предизвика големо внимание.

Фото: Инстаграм

Прочитај повеќе

Три правила кои ќе ви помогнат полесно да се изборите со грипот

Слободен печат

Кога потполно созреваат мажите?

Слободен печат

Оваа недела ќе биде вистински пекол за три хороскопски знаци! Ги очекува голема промена!

Слободен печат

Откако ја променила стратегијата, заработува дупло повеќе од Јутјуб: Сега го откри трикот за тоа! (ВИДЕО)

Слободен печат

Јелена Карлеуша никогаш не облекла пократко од ова! (ФОТО)

Слободен печат

Парис Хилтон ги шокираше сите со изјавата: Сето тоа беше само глума!

Слободен печат

Остави Коментар

13 − 7 =

Прочитај повеќе

Детектив објави слика од маж за кој тврди дека е раперот Тупак: Добро живее на Белизе! (ФОТО)

Слободен печат

За анонимна клиентка од Абу Даби направено е чудо од венчаница: На неа има преку 200.000 „Сваровски“ кристали! (ВИДЕО)

Слободен печат

Адел со припреми за нов музички материјал!

Слободен печат

Неа ја исмејувал, а Џенифер ја голтал со поглед! Анџелина Џоли бесна по скандалозното однесување на Бред Пит! (ФОТО)

Слободен печат

Пејачката Сани објави фотка во бикини, а се пофали дека и покрај празниците, таа изгледа ТОП! (ФОТО)

Слободен печат

Трагичниот живот на принцезата Алис, свекрвата на кралицата Елизабета Втора (ВИДЕО)

Слободен печат