Бритни Спирс се пријави во ментална болница

Веста дека Бритни е сместена во институција за ментално здравје ги шокираше нејзините фанови низ целиот свет.

Минатата недела таа самата се пријавила во ваква установа, со објаснување дека секој треба да се грижи за себе. Таму ќе остане триесет денови.

На пејачката многу ѝ дошле непријатните настани во врска со нејзиниот татко, кој е опериран поради пукање на дебелото црево. Тој сè уште е сопственик на целиот нејзин имот, веќе цела деценија, откако Бритни имаше нервен слом.

Настаните од приватниот живот, како и притисокот на славата која ја стекна уште од млади години, често биле проблем за пејачката. Затоа таа решила да си даде време и да одмори во институција каде ќе се грижат за нејзиното ментално здравје.

Прочитајте и...  После Барса, Гризман знае каде сака да ја заврши кариерата! (ВИДЕО)

Прочитај повеќе

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат

Коронавирусот го откажа и доделувањето на Тони наградите

Слободен печат

Ава Карабатиќ продава разголени фотографии за 50 евра: „Се сликав како се валкам на креветот“

Слободен печат