13 C
Скопје

Боли колку е секси! Љупка Митрова со нова фотосесија во долна облека (ФОТО)

Очигледно познатата блогерка Љупка Митрова има намера да ги сруши социјалните мрежи денеска во нашата земја со нејзината најнова фотосесија.

Таа на својот Фејсбук и Инстаграм профил објави неколку фотографии на кои позира во провокативна долна облека, а на која во преден план е нејзината совршена форма.

Во последно време Митрова не објавува често вакви фотки, но кога ќе го направи тоа за неа се зборува со денови…

Погледнете (скролајте десно на стрелката)

Поврзани вести

Вељко Ражнатовиќ со моќна порака му го честиташе роденденот на Аркан, Инстаграм му ја избриша

Слободен печат

ФОТО | Кое е новото момче на Цеца: Син на поранешен спортист и политичар, угостител и татко на малолетна ќерка

Слободен печат

Новогодишни бастунчиња

Слободен печат

ВИДЕО | Синот на познатиот политичар објави емотивно видео: Амди Бајрам плаче додека му пее Шериф Коњевиќ!

Слободен печат

ВИДЕО+ФОТО | 48 часа предходно сам на себе си ставал витамински инекции: Познатиот пејач почина од Ковид – 19!

Слободен печат

Ќерката на Трамп беснее на плажа во Мајами, Американците се бесни на неа: „Стави маска на лицето!“

Слободен Печат

Остави Коментар