Tag : Љупка Митрова

Еспресо Шоу биз

Се прашувате од каде инфлуенсерката Љупка Митрова има совршен задник? Ова е одговорот! (ВИДЕО)

Слободен печат
Ако имавте дилема зошто за инфлуенсерката Љупка Митрова велат дека е најзгодната струмичанка, ние го имаме одговорот, а богами ги имаме и доказите. Ако мислевте...
Еспресо Шоу биз

Боли колку е секси! Љупка Митрова со нова фотосесија во долна облека (ФОТО)

Слободен печат
Очигледно познатата блогерка Љупка Митрова има намера да ги сруши социјалните мрежи денеска во нашата земја со нејзината најнова фотосесија. Таа на својот Фејсбук и...
Еспресо Шоу биз

Ги изненади сите: Не сте ја виделе атрактивната Љупка Митрова во вакво издание (ФОТО)

Слободен печат
Познатата блогерка Љупка Митрова досега сте навикнати да ја гледате во најразлични изданија. Или е тоа бикини или долна облека или пак, некоја провокативна комбинација....
Еспресо Шоу биз

ПЕТ РАБОТИ кои не сте ги знаеле за Љупка Митрова: Јадам риба и баклава во исто време и …

Слободен печат
Приватниот живот на познатите личности е секогаш интересен за јавноста. Ги интересира што јадат, со кого легнуваат, со кого водат љубов, што прават додека се...